تزریق پلاستیک و تولیدات صنعت ساختمان

محصولات پلاستیکی بسته به نوع محصول و قالب مورد نیاز برای تولید؛ با استفاده از دستگاه های متفاوت تزریق پلاستیک تولید می شوند.
پنجره ها، درهای منازل، کف سازی و سقف سازی ساختمان ها و منازل از جمله محصولاتی که با روش تزریق پلاستیک تولید می شوند و در تولیدات صنعت ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. این وسایل و لوازم که در تجهیزات و لوازم صنعت ساختمان استفاده می شود با دستگاه های تزریق پلاستیک پی وی سی (PVC)  تولید می شوند
پلی وینیل کلراید یا پی وی سی از جمله پلاستیک های بسیار پرکاربرد می باشد. از این ماده ی پلاستیکی در 50-60 درصد از سازه های پلاستیکی استفاده می شود. در سال های اخیر پی وی سی به عنوان جایگزین مناسبی برای چوب، سیمان و سفال معرفی شده است. از دیگر ویژگی های بسیار مهم پی وی سی سخت و محکم بودن این ماده می باشد که بعد از ترکیب شدن با روان کننده ها نرم تر شده و قابلیت انعطاف پیدا می کند.
شرکت اطلس پلیمر ماشین از جمله وارد کنندگان این نوع ماشین تزریق پلاستیک در ایران می باشد. به دلیل اینکه مواد پی وی سی با دیگر مواد ناخالص ترکیب می شود، باعث ایجاد خرابی در دستگاه ها و کاهش طول عمر آن ها می شود. ولی با توجه به تجربه ی 25 ساله ی اطلس ماشین و انجام تغییراتی در این دستگاه ها، عمر ماشینهای تزریق، سیلندر افزایش پیدا کرده است.


 

 

 

 

اطلاعات تماس

دفتر مشهد

تلفن: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۶ ۸۱ - ۳

فکس: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۸ ۶۲

کد پستی: ۹۱۹۸۱-۷۴۴۵۹

آدرس : بزرگراه آسیایی، آزادی ۱۳۱، تقاطع چهارم

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۹۳ ۳۱

دفتر تهران

تلفن: (۰۲۱) ۷۷ ۳۳ ۳۳ ۳۱

فکس: (۰۲۱) ۷۶ ۷۹ ۰۹ ۸۶

کد پستی: ۱۶۵۸۷-۴۹۸۵۹

آدرس : خیابان اتحاد، خیابان هشتم غربی، شماره ۲۳

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۵۲ ۳۳